Cîntînd în ploaie...

Sau mai bine nu, că deabia am scăpat de ea! Dar de cîntat, tot cînt, asta pentru că l-am convins pe Cosmin, ca diseară, în Old Friends, să avem karaoke! Yuppyyy! Sîc!

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

Maratonul de fotografie 2024

Filme în care se fumează. Leapșa cinefilă

De-ale fetelor